Centrale-Duomo 10Min - Grey Perl - Wi-Fi Netflix

  • 65 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Centrale-Duomo 10Min - Grey Perl - Wi-Fi Netflix Milaan appartementen liggen binnen 2 km afstand van de San Marco kerk en binnen 10 minuten te voet van Caiazzo metrostation. Het appartement van 65 m² biedt voldoende ruimte voor het ontvangen van 4 personen in 1 slaapkamer.

De accommodatie biedt een complete keuken met faciliteiten.

Dit 1-badkamer appartement ligt binnen 3 km afstand van het treinstation Milano Cadorna en een paar momenten van Piazzale Loreto. Centrale-Duomo 10Min - Grey Perl - Wi-Fi Netflix appartement is op 25 minuten loopafstand van het Natuurhistorisch Museum van Milaan gelegen. Deze accommodatie bevindt zich binnen 3 km afstand van de Dom van Milaan. Milaan-Linate ligt op 5 km afstand en bushalte Piazza Luigi di Savoia is binnen het bereik van dit appartement.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Centrale-Duomo 10Min - Grey Perl - Wi-Fi Netflix Milaan
Apartment Miki - Mauro Macchi 91
Mobiele prijsaanbieding

Apartment Miki - Mauro Macchi 91

9.4
Schitterend 526 beoordelingen
154 m van de accommodatie
USD 94 USD 85
per nacht
New Modern Flat 10 Minutes Walk From Central Station
Mobiele prijsaanbieding

New Modern Flat 10 Minutes Walk From Central Station

9.5
Voortreffelijk 132 beoordelingen
198 m van de accommodatie
USD 214 USD 193
per nacht
Homilan
Mobiele prijsaanbieding

Homilan

8.5
Fantastisch 279 beoordelingen
246 m van de accommodatie
USD 164 USD 148
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Milaan-Linate
    10 km

    Treinstations

    Central Station of Milan (Stazione Centrale di Milano)
    1 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer015146-CIM-09209,IT015146B4B4PYRLWL
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Centrale-Duomo 10Min - Grey Perl - Wi-Fi Netflix appartement te vinden?
      Centrale-Duomo 10Min - Grey Perl - Wi-Fi Netflix appartement is in de Viale Monza wijk gesitueerd, op rijafstand van 10 minuten van de San Marco kerk.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Centrale-Duomo 10Min - Grey Perl - Wi-Fi Netflix appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Centrale-Duomo 10Min - Grey Perl - Wi-Fi Netflix appartement zijn onder andere de Dom van Milaan, de San Marco kerk, het Natuurhistorisch Museum van Milaan.
    • Hoeveel kost het om bij Centrale-Duomo 10Min - Grey Perl - Wi-Fi Netflix appartement te verblijven?
      De huurprijs van Centrale-Duomo 10Min - Grey Perl - Wi-Fi Netflix appartement is €215.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Centrale-Duomo 10Min - Grey Perl - Wi-Fi Netflix appartement?
      Restaurants in de buurt van Centrale-Duomo 10Min - Grey Perl - Wi-Fi Netflix appartement zijn onder andere Pizzeria Spontini en Ai 3 Fratelli restaurants, gelegen op ongeveer 9 minuten lopen.
    • Hoe groot is Centrale-Duomo 10Min - Grey Perl - Wi-Fi Netflix appartement?
      Centrale-Duomo 10Min - Grey Perl - Wi-Fi Netflix appartement heeft een totale oppervlakte van 65 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Milaan-Linate
    10 km

    Treinstations

    Central Station of Milan (Stazione Centrale di Milano)
    1 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Centrale-Duomo 10Min - Grey Perl - Wi-Fi Netflix Milaan

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten